SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Novako - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Novako a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Areál má pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete točené pivo nebo uzená cigára. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Za vidění stojí Horní hrad (Hauenštejn).

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 73% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 1.2.
sněžení
0°C
-1°C
Čtvrtek
2.2.2023
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C