SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Zimní středisko Smržovka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Smržovka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte gulášek a kulajdu.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Památník zapadlých vlastenců, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 65%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C