SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Řeka - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Řeka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Úprava svahu probíhá 1x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažený sýr a zelňačku.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Kotulova dřevěnka. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Kvalita zázemí je nadstandartní. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C