SKI AREÁL KAREŠ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kozí Pláň

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Kozí Pláň. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte řízečky nebo kofolu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 57% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Chcete poradit, jak zlepšíte Váš zdravotní stav? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.3.
Polojasno
-2°C
-6°C
Úterý
31.3.2020
Polojasno
-2°C
-8°C
Středa
1.4.2020
Jasno
2°C
-2°C
Čtvrtek
2.4.2020
Polojasno
5°C
0°C