SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Dolní Lomná - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Dolní Lomná! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Vyzkoušet můžete horkou čokoládu nebo hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 63% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Dolní Lomná - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 1.2.
sněžení
0°C
-1°C
Čtvrtek
2.2.2023
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C