SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Černá hora - Jánské Lázně - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Černá hora - Jánské Lázně je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále se v areálu nachází 10 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. česnečku a točené pivo. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatele areálu musíme pochválit. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Čtěte také: Zimní středisko Černá hora - Jánské Lázně Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C