SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Zimní středisko Deštné v O.h.

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Navštivte Ski areál Deštné v O.h. a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Rychnov nad Kněžnou a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 7 vleků. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu a smažák. Návštěvníky přiváží a odváží skibus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum . Stojí za vidění.

Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Personál je velice ochotný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 69%.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C