SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Fajtův kopec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Fajtův kopec a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku nebo hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 62% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

Čtěte také: Zimní středisko Fajtův kopec

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 1.2.
sněžení
0°C
-1°C
Čtvrtek
2.2.2023
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C