SKI AREÁL KAREŠ
mimo provoz
Zobrazit na:

Svatá Anna - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zimní areál Svatá Anna je pro vás to pravé. Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá ob den. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte točené pivo či řízečky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 63%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.3.
Polojasno
-2°C
-6°C
Úterý
31.3.2020
Polojasno
-2°C
-8°C
Středa
1.4.2020
Jasno
2°C
-2°C
Čtvrtek
2.4.2020
Polojasno
5°C
0°C