SKI AREÁL KAREŠ
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Soláň - Bzové

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Můžete si dát např. uzená cigára a hamburger. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Zdeňka Buriana, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál hodnotíme spíše kladně. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Čtěte také: Soláň - Bzové - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 23.1.
Sněžení
-2°C
-2°C
Pondělí
24.1.2022
Polojasno
-1°C
-3°C
Úterý
25.1.2022
Zataženo
2°C
1°C
Středa
26.1.2022
Déšť se sněhem
1°C
0°C