SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Ski areál Horní Guntramovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Moravský Beroun .

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 590m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Smůla, zde jej nehledejte. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu a česnečku.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 53%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Mrzí Vás to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C