SKI AREÁL KAREŠ
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Nedvědice

Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Nedvědice a užijte si zimní radovánky naplno!

Novako - lyžaři si přijdou na své

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Novako a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kozí Pláň

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Navšivte s rodinou středisko Kozí Pláň.

Řeka - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Řeka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Smržovka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Smržovka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rusava - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Rusava a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Co nepodcenit před odjezdem na hory

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se těmto problémům vyvarovat? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Pancíř - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Pancíř.

Informace o aktuálním stavu lyžařských středisek

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Zajíždějí nové rolby. Zkušebně pouští sněžná děla, které zatím chrlí především vodu. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Miroslav - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Miroslav.

Kam na zimní dovolenou?

Do Česka se blíží zima. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Ski areál Na Čele - Ostravice

Lyžujete rádi? Navšivte s rodinou středisko Na Čele - Ostravice.

Areál Dalečín ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Dalečín je pro vás to pravé.

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Horní Guntramovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Zimní středisko Soláň - Bzové

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Svatá Anna - ideální pro snowboardisty

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zimní areál Svatá Anna je pro vás to pravé.

Fajtův kopec - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Fajtův kopec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Deštné v O.h.

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Navštivte Deštné v O.h. a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Černá hora - Jánské Lázně - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Černá hora - Jánské Lázně je pro vás to pravé.

Zimní středisko Nová Lhota

Nemůžete najít vhodný areál? Vyzkoušejte Nová Lhota!

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Dolní Lomná - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Dolní Lomná!

Zborov - příjemně překvapil

Lyžujete rádi? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Zborov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Třeboňská krajina svádí k výletům

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět staletých rybníků, prosluněných luk, rozlehlých lesů a poklidných malebných vesniček. Třeboňsko se může pochlubit i mnoha historickými skvosty a jelikož je reliéf jeho terénu víceméně rovinatý, přijdou si zde na své i nenároční turisté, cyklisté, nebo rodiny s dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 2.2.
lehké sněhové přeháňky
0°C
-4°C
Pátek
3.2.2023
husté sněžení
-2°C
2°C
Sobota
4.2.2023
zataženo
1°C
0°C
Neděle
5.2.2023
lehké sněžení
1°C
-2°C